Skip to content

Stworzymy twoją

markę od podstaw

Grafika5

Stań się

rozpoznawalny

Grafika2

Według specjalistów znaczna część wartości firmy to wartości niematerialne – co za tym idzie, jej rozpoznawalność oraz to w jaki sposób jest identyfikowana. Pomożemy Ci stworzyć identyfikację firmy, która stanie się marką.

iPad branding
iPad branding

Czym jest branding?

Czym jest branding?

To budowanie świadomości marki wśród społeczności. Zaczyna się ono od jej identyfikacji oraz stworzenia księgi znaku. Dzięki zaangażowaniu specjalistów psychologii marketingu, nasz zespół stworzy dla Ciebie tzw. “BRAND IDENTITY” oparte na założeniach Twojej działalności, jej przesłaniu oraz potencjalnej grupie docelowej.

oto księga znaku

oto księga znaku

Księga znaku
Księga znaku

Podstawą zbudowania spójnej wizualnie marki, jest starannie zaprojektowana i przemyślana księga znaku, której fragment widać powyżej. Dzięki temu całość brandingu jest ze sobą powiązana. Tworzymy narzędzie, które staje się niezbędnikiem do wszelkich przyszłych projektów na długie lata. Analiza geometryczna logotypu, kody kolorów na bazie palety Pantone – to właśnie wpływa na solidne fundamenty marki. W skład brandingu poza księgą znaku wchodzą również podstawowe w każdej firmie projekty.

PODSTAWOWY ZAKRES PROJEKTÓW
Projekt wizytówki
Projekt ulotki
Papier firmowy projekt

Skontaktuj się z nami

+48 731 681 781

Kontakt

VISUAL ART ®
ul. Raciborska 252
44-273 Rybnik

NIP: 642 322 37 10 

REGON: 386212444

mail: studio@v-art.pl 

Menu

PORTFOLIO

FOTOGRAFIA

FGZ dark

Visual Art ® 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. | Polityka prywatności. Regulaminy.