Stworzymy Twoją stronę www

click

Zaistniej w internecie

Wykorzystamy wszelkie możliwe umiejętności i narzędzia, by stworzyć stronę na bazie najlepszych projektów graficznych, tekstów oraz zdjęć! W razie potrzeby wykonamy sesję zdjęciową a także zaprojektujemy niezbędne elementy zgodne z Twoim brandem!

All devices3

Dobrze stworzona strona

Ładny, czysty i przyjemny wygląd strony internetowej – to podstawowe walory naszych prac. Głównie bazujemy na stylu prostym i minimalistycznym a co za tym idzie – wysoce czytelnym. Jednak dobra strona internetowa nie tylko musi ładnie wyglądać, ale też dobrze działać. Mnóstwo stron – zwłaszcza te szablonowe, nie są prawidłowo zaprogramowane. Pliki wgrywane na stronę często nie są wcześniej odpowiednio przygotowane i przekonwertowane. Zamawiając stronę internetową w Visual Art stawiasz na jakość i profesjonalizm! Zadbamy aby internetowa wizytówka Twojej firmy działała dobrze!

pozycjonowanie strony www

Rocket-Ship-Png-715x715

Możesz być właścicielem pięknej strony, której prawie nikt nie zobaczy. Dlatego świadczymy kompleksowo również usługę pozycjonowania oraz optymalizacji SEO. Mnóstwo algorytmów Google wpływa na widoczność Twojej strony. Specjalnie dla Ciebie podepniemy witrynę pod Google Analitics w celu aktywnego śledzenia konwersji, zindeksujemy ją zweryfikujemy konkurencję pod danymi frazami, zoptymalizujemy treść strony, by ta wyświetlana była jak najczęściej przy wyszukiwaniach popularnych fraz oraz wykonamy wszelkie działania byś pojawiał się w wyszukiwarkach jak najwyżej!

kompleksowo

rejestracja</br>twojej domeny

rejestracja
twojej domeny

otwarcie hostingu</br>pod stronę i pocztę

otwarcie hostingu
pod stronę i pocztę

optymalizacja seo</br>i pozycjonowanie

optymalizacja seo
i pozycjonowanie

nasze prace

Skontaktuj się z nami

+48 731 681 781

Kontakt

VISUAL ART – Kamil Feczko

 

NIP: 642 322 37 10 

REGON: 386212444

 

mail: [email protected] 

© Visual Art 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności. Regulaminy.